Rodzice na scenie!

Dzieci wprost zaniemówiły, gdy 6 grudnia zobaczyły niezwykłych aktorów na scenie. Udało się rodzicom zachować w tajemnicy przed pociechami przygotowania i próby do własnego przedstawienia. TAK! Rodzice klasy 1C dla swoich dzieci, rodzin i nauczycieli przygotowali to wyjątkowe Teatralne Show Przedświąteczne! Przedstawienie o zazdrosnej lalce zwieńczył niesamowity układ taneczny wróżki …na kole (!) oraz wspólnie zaśpiewana świąteczna piosenka. Dzieci powoli rozpoznając swoich rodziców w rolach np. lalki, tygrysa, wróżki czy babci były zachwycone! Natomiast nam dorosłym zaszkliły się oczy ze wzruszenia. To był niezwykle wzruszający dzień. Wspaniali rodzice mimo codziennego zabiegania pokazali, co w życiu liczy się najbardziej. Ich poświęcony czas i zaangażowanie to najpiękniejszy prezent mikołajkowy, jaki mogli dać swoim dzieciom. Po przedstawieniu rodzice uroczyście otrzymali od wychowawcy klasy…Oskara, dla najlepszych aktorów w Zalasewie i okolicach! Będzie i nasza kolej! I choć wystąpić po takim Show, to jak zagrać po koncercie zespołu Queen na Wembley w 1986 roku, grając solo przykładowo na trójkącie lub dudach….to mimo wszystko spróbujemy :-)