Start
 

Rekrutacja 2020/2021

Nabór do klas pierwszych - od 16 marca br.
Tu zacznij!
 

Tutoring indywidualny

Informacje ogólne, regulamin i nie tylko...
Zapraszamy!
 

Kalendarz roku 2019/2020

Harmonogram planowanych przedsięwzięć...
Zapraszamy!
 

Szkolna stołówka: obiady

Usługi gastronomiczne prowadzi firma "Pyszoty"
Zamów posiłek
Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy SPoKO - jesteście wyjątkowi! Spokojnych wakacji!

Drodzy Uczniowie!

Wszyscy bez wyjątku jesteście wyjątkowi i wspaniali, dlatego kończąc rok szkolny 2019/2020, otrzymujecie nie tylko świadectwo Waszych starań, wyników, osiągnięć, ale także medale… gdyż wszyscy jesteście uczniami na medal! Rozpoczynając ten rok szkolny, obiecałem Wam przygodę, której długo nie zapomnicie. Nikt z nas nie wiedział wówczas, że owa przygoda zamieni się w wielkie wyzwanie. W imieniu całego grona pedagogicznego dziękuję Wam za Wasze starania, trud, zrozumienie i zaangażowanie. Każde spotkanie z Wami, czy to w szkole, czy za pośrednictwem Internetu było dla nas ważną lekcją i powodem do radości. Chcę, byście wiedzieli, że niezależnie od wieku swoją postawą w czasie tzw. zdalnego nauczania dowiedliście wielkiej dojrzałości, a doświadczenia, jakie nabyliście w tym okresie, będą już zawsze kształtowały Wasze charaktery.

Drodzy Absolwenci!

Jesteśmy z Was dumni, sposób w jaki podeszliście do egzaminów ósmoklasisty, dowodzi Waszej dojrzałości, zachowaliście się niezwykle odpowiedzialnie i zdyscyplinowanie. Serdecznie Wam za to dziękuję! Każdy dzień spędzony przez Was w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie będziemy mile wspominać. Trzymamy za Was mocno kciuki i wierzymy, ze wszyscy dostaniecie się do wymarzonych szkół.

Szanowni Rodzice!

Dziękuję za Państwa pomoc, zaangażowanie, cenne uwagi oraz zrozumienie, cierpliwość i wyrozumiałość zwłaszcza w ostatnich miesiącach. Nikt z nas nie był przygotowany na wyzwania z którymi przyszło nam się mierzyć, jednakże dzięki wspólnemu wysiłkowi ten rok nie został zaprzepaszczony. Wręcz przeciwnie – relacje, które zacieśniliśmy z Uczniami i Państwem są bezcenne i będą procentowały w przyszłości. To jest nasza wspólna wygrana. Żałuję, że sytuacja zmusiła Państwa w dużej mierze do przyjęcia roli pedagogów wspierających, jednak i ten fakt ma swoją pozytywną stronę: drodzy Rodzice – zasłużyliście na świadectwo z wyróżnieniem!

Szanowni Nauczyciele!

Żadne słowa nie oddadzą głębi mojej wdzięczności za Waszą pracę. Ten rok był dla nas ogromnym wyzwaniem i obciążeniem pod każdym możliwym względem. Oceniając całość, wyrażam wielkie uznanie i ślę podziękowanie; koncentrując się natomiast na ostatnich miesiącach, nie można nie wspomnieć o najważniejszym – wraz z decyzją o czasowym zamieszeniu działalności szkół, następnie uruchomieniu zdalnego nauczania w całym kraju zostaliście postawieni w roli niewyszkolonych rekrutów rzuconych na front bez broni i amunicji. Dziś jesteście weteranami przygotowanymi na wszystko. Bywały trudne chwile - „warczałem” i wymagałem. Waszą postawą dowiedliście jednak, że tworzymy prawdziwy zespół nauczycieli z pasją. I to jest Wasza zasługa!

Szanowni Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie!

Dziękuję za każdy dzień Waszej sumiennej pracy, zaangażowania, poświęcenia i realizacji powierzonych zadań. Bez Waszej asysty nic by się nie udało. Dziękuję za wszystkie: „da się zrobić, będzie dobrze, uda się, panie dyrektorze”!

Wojciech Szulc

W zakładce POBIERZ znajdziesz dokumenty, wzory pism, informacje, kalendarz i inne... Zobacz!

Dane kontaktowe:

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Zalasewie
ul. Planetarna 7, 62-020 Zalasewo
telefon: +48-61-817-54-50
email: sekretariat@spoko.edu.pl