Czy pisanie książeczek dla dzieci jest trudne? Dla uczniów klas czwartych najwyraźniej nie!
Kilka zwykłych kartek, długopis i kredki, odrobina wyobraźni i wiedza zdobyta w szkole - oto składniki
potrzebne do stworzenia wspaniałych prac.
Tematyka książeczek była dowolna, ale uczniowie musieli wykazać się umiejętnością pisania opowiadań, wstawiania dialogów i stosowania poznanych środków stylistycznych.
Efekty przeszły najśmielsze oczekiwania!
Powstały interesujące, zabawne i wzruszające książeczki, które w ostatnim tygodniu roku szkolnego
udostępnimy dzieciom z młodszych klas.
Gratulujemy naszym młodym Autorom i życzymy dalszych sukcesów literackich.



















