Nasza szkoła brała czynny udział w obchodach VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Święto tabliczki mnożenia obchodziliśmy aż przez cały tydzień – to była naprawdę SPOKO zabawa :) Zarówno starsi, jak i młodsi uczniowie mieli szansę spróbować swoich sił w rozwiązywaniu zagadek związanych z mnożeniem. Na „najszybszą” osobę z każdej klasy czekała ocena celująca. W czwartek 27.09 odbyły się specjalne lekcje matematyki w każdej klasie 4 i 5. W prowadzenie zajęć zaangażowali się uczniowie z klasy 3G i 3H gimnazjum. Lekcje wypadły bardzo dobrze. Serdecznie dziękujemy za pomoc. Dzięki VIII Światowemu Dniu Tabliczki Mnożenia w naszej szkole przybyło Ekspertów Tabliczki Mnożenia – wielu uczniów zdało egzamin i uzyskało odznakę, niektórzy z dumą nosili ją przez cały dzień. Swoją znajomość tabliczki mnożenia mogli sprawdzić nie tylko uczniowie, ale również wszyscy pracownicy szkoły. Na wprost wejścia do budynku znajdował się kartonik z losami, każdy zainteresowany mógł wylosować karteczkę i spróbować poprawnie rozwiązać zapisane działanie. Za rok na pewno powtórzymy akcję, mam nadzieję, że grono Ekspertów Tabliczki Mnożenia zostanie powiększone :)