Morticia, zimna jak sopel lodu, Gomez, gorący jak wulkan, Wednesday, ich demoniczna córka i Pugsley, słodki, ale śmiertelnie groźny synek, urokliwy wuj Fester, wiedźmowata Babcia i Lurch, posępny kamerdyner o wdzięku zombie… oto w komplecie najbardziej upiorna rodzinka wszechczasów! Dnia 27.09.2018r. klasa 3b wraz z opiekunami p. Joanną Kaliszan i p.Ewą Bręcz wybrała się na musical pt. "Rodzina Addamsów" do Teatru Muzycznego w Poznaniu. Uczniowie z zafascynowaniem śledzili losy bohaterów na scenie. W trakcie przedstawienie było dużo śmiesznych i pełnych grozy momentów. Wszyscy podziwiali grę aktorską, kostiumy oraz muzykę. Po przedstawieniu miało miejsce spotkanie z aktorami, podczas którego uczniowie zadawali pytania dot. musicalu oraz pracy aktorów. Wyjście do Teatru było bardzo udane, czekamy na kolejne wyjście. Polecamy Wszystkim obejrzenie tego musicalu, naprawdę warto!!!