Dziś, tj. 8 czerwca br. na Stadionie Lekkoatletycznym im. Mariana Zaporowskiego w Swarzędzu odbył się I Memoriał im. Zenona Baranowskiego. Organizatorem wydarzenia byli: Urząd Miasta i Gminy Swarzędz oraz Koło Przyjaciół i Sympatyków Unii Swarzędz – „Unia – 100”. Program zawodów obejmował starty dziewczynek i chłopców rocznik 2004 i 2005: bieg na 100 m, 300 m oraz starty dziewczynek i chłopców rocznik 2006 i 2007: bieg na 60 m i 200 m. Zwieńczeniem zawodów była sztafeta 10 razy 100 metrów składająca się z zawodników młodszych i starszych. Sztafeta zdobyła miejsce trzecie. Martyna Koprucka z kl.2g zajęła pierwsze miejsce na dystansie 100m, Maja Muszyńska z kl. 4b na dystansie 60 m była druga, natomiast Mateusz Zając z kl. 4c zdobył brąz na dystansie 60m. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczestników nasza szkoła zajęła pierwsze miejsce w rywalizacji szkół!!!! GRATULUJEMY!!!! Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za włożony wysiłek i kulturalne reprezentowanie naszej szkoły . Reprezentantami byli: Anna Blachowska, Maja Muszyńska, Natalia Frydrychowicz, Natasza Fuszpaniak, Dorota Maćkowiak, Szymon Ławniczak, Oskar Skolarus, Michał Gogojewicz, Tymoteusz Przekop, Mateusz Zając, Emilia Żebrowska, Nicole Nelson, Julia Jarosz, Ola Zawal, Piotr Bukowski, Miłosz Łuczak, Jan Sosnowski, Mateusz Myśliński, Eryk Błażejak, Martyna Koprucka.